KONST / Litografier / Färglitografi 16737146
nr 1673 7146
Makode Linde
(f. 1981), Sverige
Signerad, numrerad 123/165, Hund. Färglitografi. Bladets mått: 39x29 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Makode Linde, svensk konstnär född 1981.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 20 januari 2025
kl 20:24:15
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
Friedensreich Hundertwasser